MCP1700T-2502E/MB
Productnummer DigiKey
MCP1700T-2502E/MBTR-ND - Tape & Reel (TR)
MCP1700T-2502E/MBCT-ND - Cut Tape (CT)
MCP1700T-2502E/MBDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MCP1700T-2502E/MB
Beschrijving
IC REG LINEAR 2.5V 250MA SOT89-3
Standaard levertijd fabrikant
9 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 250mA SOT-89-3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MCP1700T-2502E/MB Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
4 µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
44dB (100 Hz)
Status onderdeel
Actief
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur, kortsluiting
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Type uitvoer
Type montage
Opbouwmontage
Aantal regelaars
1
Verpakking / doos
TO-243AA
Spanning - ingang (max.)
6V
Apparaatpakket leverancier
SOT-89-3
Spanning - uitgang (min./vast)
2,5V
Basisproductnummer
Spanningsuitval (max.)
0,35V @ 250mA