MCP1702T-2502E/CB
Productnummer DigiKey
MCP1702T-2502E/CBTR-ND - Tape & Reel (TR)
MCP1702T-2502E/CBCT-ND - Cut Tape (CT)
MCP1702T-2502E/CBDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MCP1702T-2502E/CB
Beschrijving
IC REG LIN 2.5V 250MA SOT23A-3
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 250mA SOT-23A-3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MCP1702T-2502E/CB Modellen
Stroom - rust (Iq)
5 µA
Digi-Reel®
PSRR
44dB (100 Hz)
Status onderdeel
Actief
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur, kortsluiting
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Verpakking / doos
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spanning - ingang (max.)
13,2V
Apparaatpakket leverancier
SOT-23A-3
Spanning - uitgang (min./vast)
2,5V
Basisproductnummer
Spanningsuitval (max.)
1,1V @ 250mA