MCP1711T-33I/5X
Productnummer DigiKey
MCP1711T-33I/5XTR-ND - Tape & Reel (TR)
MCP1711T-33I/5XCT-ND - Cut Tape (CT)
MCP1711T-33I/5XDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MCP1711T-33I/5X
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 150MA 4-UQFN
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 150mA 4-UQFN (1x1)
Stroom - rust (Iq)
1.27 µA
Digi-Reel®
Stroom - voeding (max.)
1.8 µA
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Verpakking / doos
4-UDFN blootliggende pad
Spanning - ingang (max.)
6V
Apparaatpakket leverancier
4-UQFN (1x1)
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Basisproductnummer
Spanningsuitval (max.)
0,67V @ 150mA