MCP1802T-3002I/OT
Productnummer DigiKey
MCP1802T-3002I/OTTR-ND - Tape & Reel (TR)
MCP1802T-3002I/OTCT-ND - Cut Tape (CT)
MCP1802T-3002I/OTDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MCP1802T-3002I/OT
Beschrijving
IC REG LINEAR 3V 300MA SOT23-5
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 300mA SOT-23-5
EDA/CAD-modellen
MCP1802T-3002I/OT Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
50 µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
70dB (10kHz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
10V
Verpakking / doos
SC-74A, SOT-753
Spanning - uitgang (min./vast)
3V
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-5
Spanningsuitval (max.)
0,35V @ 100mA