MCP1802T-3002I/OT | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | MCP1802T-3002I/OT |
Beschrijving | IC REG LINEAR 3V 300MA SOT23-5 |
Standaard levertijd fabrikant | 16 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 300mA SOT-23-5 |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | MCP1802T-3002I/OT Modellen |
Categorie | Stroom - uitgang |
Fabr. | Stroom - rust (Iq) 50 µA |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | PSRR 70dB (10kHz) |
Status onderdeel Actief | Besturingskenmerken Inschakelen |
Uitvoerconfiguratie | Beschermingskenmerken Te hoge stroom |
Type uitvoer | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 85°C |
Aantal regelaars 1 | Type montage Opbouwmontage |
Spanning - ingang (max.) 10V | Verpakking / doos SC-74A, SOT-753 |
Spanning - uitgang (min./vast) 3V | Apparaatpakket leverancier SOT-23-5 |
Spanningsuitval (max.) 0,35V @ 100mA | Basisproductnummer |