MCP1825T-5002E/DC
Productnummer DigiKey
MCP1825T-5002E/DCTR-ND - Tape & Reel (TR)
MCP1825T-5002E/DCCT-ND - Cut Tape (CT)
MCP1825T-5002E/DCDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MCP1825T-5002E/DC
Beschrijving
IC REG LINEAR 5V 500MA SOT-223-5
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 500mA SOT-223-5
EDA/CAD-modellen
MCP1825T-5002E/DC Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
220 µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
60dB (100 Hz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen, power good
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Overtemperatuur, kortsluiting, vergrendeling wegens onderspanning(UVLO)
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
6V
Verpakking / doos
SOT-223-6
Spanning - uitgang (min./vast)
5V
Apparaatpakket leverancier
SOT-223-5
Spanningsuitval (max.)
0,35V @ 500mA