MCP23009-E/P
Productnummer DigiKey
MCP23009-E/P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MCP23009-E/P
Beschrijving
IC XPNDR 3.4MHZ I2C 18DIP
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
I/O-expanders 8 I2C 3.4 MHz 18-PDIP
EDA/CAD-modellen
MCP23009-E/P Modellen
Categorie
Type uitvoer
Open afvoer
Fabrikant
Microchip Technology
Stroom - uitgang bron/sink
25mA
Verpakking
Buis
Klokfrequentie
3.4 MHz
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding
1,8V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Aantal I/O's
8
Type montage
Through-hole
Interface
I2C
Verpakking / doos
18-DIP (0,300", 7,62mm)