MCP23S18-E/SP
Productnummer DigiKey
MCP23S18-E/SP-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MCP23S18-E/SP
Beschrijving
IC XPNDR 10MHZ SPI 28SDIP
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
I/O-expanders 16 SPI 10 MHz 28-SPDIP
EDA/CAD-modellen
MCP23S18-E/SP Modellen
Categorie
Stroom - uitgang bron/sink
25mA
Klokfrequentie
10 MHz
Spanning - voeding
1,8V ~ 5,5V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Type montage
Through-hole
Aantal I/O's
16
Verpakking / doos
28-DIP (0,300", 7,62mm)