MCP3008-I/P
Productnummer DigiKey
MCP3008-I/P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MCP3008-I/P
Beschrijving
IC ADC 10BIT 16-PDIP
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 Bit Analoog naar Digitale Convertor 4, 8 Ingang 1 SA 16-PDIP
EDA/CAD-modellen
MCP3008-I/P Modellen
Referentietype
Extern
Spanning - voeding, analoog
2,7V ~ 5,5V
Spanning - voeding, digitaal
2,7V ~ 5,5V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Aantal ingangen
4, 8
Verpakking / doos
16-DIP (0,300", 7,62mm)