MCP3905AT-I/SS
Productnummer DigiKey
MCP3905AT-I/SSTR-ND - Tape & Reel (TR)
MCP3905AT-I/SSCT-ND - Cut Tape (CT)
MCP3905AT-I/SSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MCP3905AT-I/SS
Beschrijving
IC POWER METERING-1 PHASE 24SSOP
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Enkele fase Meter IC 24-SSOP
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MCP3905AT-I/SS Modellen
Categorie
Stroom - voeding
2,7mA
Fabrikant
Microchip Technology
Spanning - voeding
4.5 V ~ 5.5 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type meter
Enkele fase
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Ingangsimpedantie
390kOhm
Type montage
Opbouwmontage
Meetfout
0,1%
Verpakking / doos
24-SSOP (0,209", 5,30mm breedte)
Spanning - I/O hoog
2,4V
Apparaatpakket leverancier
24-SSOP
Spanning - I/O laag
0,85V