MCP3909-I/SS
Productnummer DigiKey
MCP3909-I/SS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MCP3909-I/SS
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
EDA/CAD-modellen
MCP3909-I/SS Modellen
Categorie
Stroom - voeding
2,3mA
Spanning - voeding
4.5 V ~ 5.5 V
Verpakking
Buis
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Ingangsimpedantie
390kOhm
Meetfout
0,1%
Verpakking / doos
24-SSOP (0,209", 5,30mm breedte)
Spanning - I/O hoog
2,4V
Spanning - I/O laag
0,85V