MCP4018T-503E/LTY
Productnummer DigiKey
150-MCP4018T-503E/LTYTR-ND - Tape & Reel (TR)
150-MCP4018T-503E/LTYCT-ND - Cut Tape (CT)
150-MCP4018T-503E/LTYDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MCP4018T-503E/LTY
Beschrijving
IC DIG POT 50K SC-70-6
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Digitale potentiometers 50k Ohm 1 circuit 128 taps I2C Interface SC-70-6
Categorie
Type geheugen
Vluchtig
Fabrikant
Microchip Technology
Spanning - voeding
1,8V ~ 5,5V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerantie
±20%
Status onderdeel
Actief
Temperatuurcoëfficiënt (typ.)
150ppm/°C
Taper
Lineair
Type montage
Opbouwmontage
Configuratie
Potentiometer
Apparaatpakket leverancier
SC-70-6
Aantal circuits
1
Verpakking / doos
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Aantal taps
128
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C