MCP41U83T-503E/ST
Productnummer DigiKey
150-MCP41U83T-503E/STTR-ND - Tape & Reel (TR)
150-MCP41U83T-503E/STCT-ND - Cut Tape (CT)
150-MCP41U83T-503E/STDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MCP41U83T-503E/ST
Beschrijving
IC DIG POT 50K 14-TSSOP
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Digitale potentiometers 50k Ohm 1 circuit 1024 taps SPI Interface 14-TSSOP
Categorie
Interface
SPI
Type geheugen
Niet-vluchtig
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - voeding
2,7V ~ 5,5V
Temperatuurcoëfficiënt (typ.)
10ppm/°C
Type montage
Opbouwmontage
Configuratie
Potentiometer
Apparaatpakket leverancier
14-TSSOP
Verpakking / doos
14-TSSOP (0,173", 4,40mm breedte)
Aantal taps
1024
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)