MCP4461-502E/ST
Productnummer DigiKey
MCP4461-502E/ST-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MCP4461-502E/ST
Beschrijving
IC DIG POT 5K 20-TSSOP
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Digitale potentiometers 5k Ohm 4 circuit 257 taps I2C Interface 20-TSSOP
EDA/CAD-modellen
MCP4461-502E/ST Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Type geheugen
Niet-vluchtig
Fabrikant
Microchip Technology
Spanning - voeding
1,8V ~ 5,5V
Serie
Functies
Mute, selecteerbaar adres
Verpakking
Buis
Tolerantie
±20%
Status onderdeel
Actief
Temperatuurcoëfficiënt (typ.)
150ppm/°C
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Type montage
Opbouwmontage
Taper
Lineair
Apparaatpakket leverancier
20-TSSOP
Configuratie
Potentiometer
Verpakking / doos
20-TSSOP (0,173", 4,40mm breedte)
Aantal circuits
4
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C