MCP45HV31-502E/ST
Productnummer DigiKey
MCP45HV31-502E/ST-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MCP45HV31-502E/ST
Beschrijving
IC DIG POT 5K 14-TSSOP
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Digitale potentiometers 5k Ohm 1 circuit 128 taps I2C Interface 14-TSSOP
EDA/CAD-modellen
MCP45HV31-502E/ST Modellen
Categorie
Type geheugen
Vluchtig
Spanning - voeding
1,8V ~ 5,5V, 10V ~ 36V, ±5V ~ 18V
Verpakking
Buis
Functies
Selecteerbaar adres
Tolerantie
±20%
Temperatuurcoëfficiënt (typ.)
100ppm/°C
Apparaatpakket leverancier
14-TSSOP
Verpakking / doos
14-TSSOP (0,173", 4,40mm breedte)
Aantal taps
128
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C