MCP4662-502E/UN
Productnummer DigiKey
MCP4662-502E/UN-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MCP4662-502E/UN
Beschrijving
IC DIG POT 5K 10-MSOP
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Digitale potentiometers 5k Ohm 2 circuit 257 taps I2C Interface 10-MSOP
EDA/CAD-modellen
MCP4662-502E/UN Modellen
Categorie
Type geheugen
Niet-vluchtig
Fabrikant
Microchip Technology
Spanning - voeding
1,8V ~ 5,5V
Verpakking
Buis
Functies
Mute, selecteerbaar adres
Status onderdeel
Actief
Tolerantie
±20%
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Temperatuurcoëfficiënt (typ.)
150ppm/°C
Taper
Lineair
Type montage
Opbouwmontage
Configuratie
Regelweerstand
Apparaatpakket leverancier
10-MSOP
Aantal circuits
2
Verpakking / doos
10-TFSOP, 10-MSOP (0,118", 3,00mm breedte)
Aantal taps
257
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C