MCP6N16-100E/MS
Productnummer DigiKey
MCP6N16-100E/MS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MCP6N16-100E/MS
Beschrijving
IC INST AMP 1 CIRCUIT 8MSOP
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Instrumenten Versterkers 1 Circuit Rail-to-rail 8-MSOP
Categorie
Stroom - voeding
1,1mA
Fabr.
Stroom - uitgang / kanaal
10 mA
Verpakking
Buis
Spanning - Span (Min)
1.8 V
Status onderdeel
Actief
Spanning - Span (Max)
5.5 V
Type versterker
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Aantal circuits
1
Type montage
Opbouwmontage
Type uitvoer
Rail-to-rail
Verpakking / doos
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm breedte)
Versterking bandbreedte product
500 kHz