MIC2940A-12WU
Productnummer DigiKey
576-2237-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MIC2940A-12WU
Beschrijving
IC REG LINEAR 12V 1.25A TO263-3
Standaard levertijd fabrikant
9 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 1,25A TO-263-3
EDA/CAD-modellen
MIC2940A-12WU Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
500 µA
Verpakking
Buis
Stroom - voeding (max.)
70 mA
Status onderdeel
Actief
Beschermingskenmerken
Overstroom, overtemperatuur, omgekeerde polariteit
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Type uitvoer
Type montage
Opbouwmontage
Aantal regelaars
1
Verpakking / doos
TO-263-4, D2PAK (3 leads + tab), TO-263AA
Spanning - ingang (max.)
26V
Apparaatpakket leverancier
TO-263-3
Spanning - uitgang (min./vast)
12V
Basisproductnummer
Spanningsuitval (max.)
0,6V @ 1,25A