MIC49150-1.8YMM
Productnummer DigiKey
576-2349-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MIC49150-1.8YMM
Beschrijving
IC REG LINEAR 1.8V 1.5A 8-MSOP
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 1,5A 8-MSOP
EDA/CAD-modellen
MIC49150-1.8YMM Modellen
Categorie
Spanningsuitval (max.)
0,5V @ 1,5A
Fabr.
Stroom - uitgang
Verpakking
Buis
Besturingskenmerken
Inschakelen
Status onderdeel
Actief
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Type uitvoer
Type montage
Opbouwmontage
Aantal regelaars
1
Verpakking / doos
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm breedte)
Spanning - ingang (max.)
6,5V
Apparaatpakket leverancier
8-MSOP
Spanning - uitgang (min./vast)
1,8V