MIC5232-3.3YML-TR
Productnummer DigiKey
576-1830-2-ND - Tape & Reel (TR)
576-1830-1-ND - Cut Tape (CT)
576-1830-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MIC5232-3.3YML-TR
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 10MA 6-DFN
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 10mA 6-DFN (2x2)
EDA/CAD-modellen
MIC5232-3.3YML-TR Modellen
Stroom - rust (Iq)
3 µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB ~ 35dB (10Hz ~ 1kHz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Omgekeerde polariteit
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Spanning - ingang (max.)
7V
Verpakking / doos
6-VDFN blootliggende pad, 6-MLF®
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
6-DFN (2x2)
Spanningsuitval (max.)
0,3V @ 10mA