MIC5239-1.8YS
Productnummer DigiKey
576-2390-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MIC5239-1.8YS
Beschrijving
IC REG LIN 1.8V 500MA SOT-223-3
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 500mA SOT-223-3
EDA/CAD-modellen
MIC5239-1.8YS Modellen
Stroom - rust (Iq)
45 µA
Verpakking
Buis
Stroom - voeding (max.)
15 mA
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Overstroom, overtemperatuur, overspanning, omgekeerde polariteit
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Spanning - ingang (max.)
30V
Verpakking / doos
TO-261-4, TO-261AA
Spanning - uitgang (min./vast)
1,8V
Apparaatpakket leverancier
SOT-223-3
Spanningsuitval (max.)
0,35V @ 500mA (nom.)