MIC5239-3.3YMM-TR
Productnummer DigiKey
150-MIC5239-3.3YMM-TR-ND - Tape & Reel (TR)
150-MIC5239-3.3YMM-TRCT-ND - Cut Tape (CT)
150-MIC5239-3.3YMM-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MIC5239-3.3YMM-TR
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8-MSOP
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 500mA 8-MSOP
EDA/CAD-modellen
MIC5239-3.3YMM-TR Modellen
Stroom - rust (Iq)
45 µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - voeding (max.)
15 mA
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Overstroom, overtemperatuur, overspanning, omgekeerde polariteit
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Spanning - ingang (max.)
30V
Verpakking / doos
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm breedte)
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
8-MSOP
Spanningsuitval (max.)
0,35V @ 500mA (nom.)