MIC5265-1.8YD5-TR
Productnummer DigiKey
576-1439-2-ND - Tape & Reel (TR)
576-1439-1-ND - Cut Tape (CT)
576-1439-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MIC5265-1.8YD5-TR
Beschrijving
IC REG LIN 1.8V 150MA TSOT-23-5
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 150mA TSOT-23-5
EDA/CAD-modellen
MIC5265-1.8YD5-TR Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
2 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
150 µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
64dB ~ 62dB (1kHz ~ 100Hz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Overtemperatuur, vergrendeling wegens onderspanning (UVLO)
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Verpakking / doos
SOT-23-5 dun, TSOT-23-5
Spanning - uitgang (min./vast)
1,8V
Apparaatpakket leverancier
TSOT-23-5
Spanningsuitval (max.)
0,5V @ 150mA