MIC5283-3.3YME
Productnummer DigiKey
MIC5283-3.3YME-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MIC5283-3.3YME
Beschrijving
IC REG LIN 3.3V 150MA 8-SOIC-EP
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 150mA 8-SOIC-EP
EDA/CAD-modellen
MIC5283-3.3YME Modellen
Stroom - rust (Iq)
14 µA
Verpakking
Buis
PSRR
70dB ~ 65dB (100Hz ~ 100kHz)
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte) blootliggende pad
Spanning - ingang (max.)
120V
Apparaatpakket leverancier
8-SOIC-EP
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Basisproductnummer
Spanningsuitval (max.)
2,8V @ 150mA