MIC5305-1.8YD5-TR
Productnummer DigiKey
576-1296-2-ND - Tape & Reel (TR)
576-1296-1-ND - Cut Tape (CT)
576-1296-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MIC5305-1.8YD5-TR
Beschrijving
IC REG LIN 1.8V 150MA TSOT-23-5
Standaard levertijd fabrikant
31 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 150mA TSOT-23-5
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MIC5305-1.8YD5-TR Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
150 µA
Fabr.
PSRR
85dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Besturingskenmerken
Inschakelen
Status onderdeel
Actief
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Type uitvoer
Type montage
Opbouwmontage
Aantal regelaars
1
Verpakking / doos
SOT-23-5 dun, TSOT-23-5
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Apparaatpakket leverancier
TSOT-23-5
Spanning - uitgang (min./vast)
1,8V