MIC5317-1.8YM5-TR
Productnummer DigiKey
MIC5317-1.8YM5-TR-ND - Tape & Reel (TR)
MIC5317-1.8YM5-CT-ND - Cut Tape (CT)
MIC5317-1.8YM5-DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MIC5317-1.8YM5-TR
Beschrijving
IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 150mA SOT-23-5
EDA/CAD-modellen
MIC5317-1.8YM5-TR Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
39 µA
PSRR
80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Spanning - ingang (max.)
6V
Verpakking / doos
SC-74A, SOT-753
Spanning - uitgang (min./vast)
1,8V
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-5
Spanningsuitval (max.)
0,38V @ 150mA