MIC5318-3.3YMT-TR
Productnummer DigiKey
576-2861-2-ND - Tape & Reel (TR)
576-2861-1-ND - Cut Tape (CT)
576-2861-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MIC5318-3.3YMT-TR
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 300MA 6-TMLF
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 300mA 6-TMLF® (1,6x1,6)
EDA/CAD-modellen
MIC5318-3.3YMT-TR Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
150 µA
PSRR
75dB ~ 55dB (1kHz ~ 20kHz)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Spanning - ingang (max.)
6V
Verpakking / doos
6-UFDFN blootliggende pad, 6-TMLF®
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
6-TMLF® (1,6x1,6)
Spanningsuitval (max.)
0,2V @ 300mA