MIC5366-3.3YMT-TZ | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | MIC5366-3.3YMT-TZ |
Beschrijving | IC REG LINEAR 3.3V 150MA 4-TMLF |
Standaard levertijd fabrikant | 6 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 150mA 4-TMLF® (1x1) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | MIC5366-3.3YMT-TZ Modellen |
Categorie | Stroom - uitgang |
Fabr. | Stroom - rust (Iq) 39 µA |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | PSRR 80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz) |
Status onderdeel Actief | Besturingskenmerken Inschakelen |
Uitvoerconfiguratie | Beschermingskenmerken Te hoge stroom, te hoge temperatuur |
Type uitvoer | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 125°C |
Aantal regelaars 1 | Type montage Opbouwmontage |
Spanning - ingang (max.) 5,5V | Verpakking / doos 4-UDFN blootliggende pad, 4-TMLF® |
Spanning - uitgang (min./vast) 3,3V | Apparaatpakket leverancier 4-TMLF® (1x1) |
Spanningsuitval (max.) 0,31V @ 150mA | Basisproductnummer |