MSC010SDA070K
Productnummer DigiKey
MSC010SDA070K-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MSC010SDA070K
Beschrijving
DIODE SIL CARB 700V 10A TO220-2
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 700 V 10A Through-hole TO-220-2
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.5 V @ 10 A
Fabr.
Snelheid
Nul hersteltijd > 500mA (Io)
Verpakking
Buis
Inverse hersteltijd (trr)
0 ns
Status onderdeel
Actief
Type montage
Technologie
Verpakking / doos
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
700 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220-2
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
10A