MSC010SDA120B
Productnummer DigiKey
MSC010SDA120B-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MSC010SDA120B
Beschrijving
DIODE SIL CARB 1200V 10A TO247
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 1200 V 10A Through-hole TO-247
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MSC010SDA120B Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.5 V @ 10 A
Fabr.
Snelheid
Nul hersteltijd > 500mA (Io)
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
1200 V
Apparaatpakket leverancier
TO-247
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
10A