MSC015SDA120B
Productnummer DigiKey
MSC015SDA120B-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MSC015SDA120B
Beschrijving
DIODE SIL CARB 1200V 15A TO247
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 1200 V 15A Through-hole TO-247
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.5 V @ 15 A
Fabr.
Snelheid
Nul hersteltijd > 500mA (Io)
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
1200 V
Apparaatpakket leverancier
TO-247
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
15A