MSC015SDA120K
Productnummer DigiKey
150-MSC015SDA120KTR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MSC015SDA120K
Beschrijving
DIODE SIL CARB 1200V 36A TO220
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 1200 V 36A Through-hole TO-220-2
Categorie
Inverse hersteltijd (trr)
0 ns
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
200 µA @ 1200 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Capaciteit bij Vr, F
906pF @ 1V, 1MHz
Status onderdeel
Actief
Type montage
Technologie
Verpakking / doos
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
1200 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220-2
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
36A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 175°C
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.8 V @ 15 A
Basisproductnummer
Snelheid
Nul hersteltijd > 500mA (Io)