MSC020SDA120B
Productnummer DigiKey
MSC020SDA120B-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MSC020SDA120B
Beschrijving
DIODE SIL CARB 1200V 49A TO247
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 1200 V 49A Through-hole TO-247
Categorie
Snelheid
Nul hersteltijd > 500mA (Io)
Fabr.
Inverse hersteltijd (trr)
0 ns
Verpakking
Buis
Stroom - sper lekkage bij Vr
200 µA @ 1200 V
Status onderdeel
Actief
Capaciteit bij Vr, F
1130pF @ 1V, 1MHz
Technologie
Type montage
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
1200 V
Verpakking / doos
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
49A
Apparaatpakket leverancier
TO-247
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.8 V @ 20 A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 175°C