MSC020SDA120K is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Wolfspeed, Inc.
Op voorraad: 3.265
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
Infineon Technologies
Op voorraad: 448
Gegevensblad
Dioden 1200 V 49A Through-hole TO-220-2
MSC020SDA120K
Productnummer DigiKey
150-MSC020SDA120K-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MSC020SDA120K
Beschrijving
DIODE SIL CARB 1200V 49A TO220
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Inverse hersteltijd (trr)
0 ns
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
200 µA @ 1200 V
Verpakking
Buis
Capaciteit bij Vr, F
1130pF @ 1V, 1MHz
Status onderdeel
Actief
Type montage
Technologie
Verpakking / doos
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
1200 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220-2
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
49A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 175°C
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.8 V @ 20 A
Basisproductnummer
Snelheid
Nul hersteltijd > 500mA (Io)