MSC030SDA120B
Productnummer DigiKey
MSC030SDA120B-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MSC030SDA120B
Beschrijving
DIODE SIL CARB 1200V 30A TO247
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 1200 V 30A Through-hole TO-247
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MSC030SDA120B Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.5 V @ 30 A
Fabr.
Snelheid
Nul hersteltijd > 500mA (Io)
Verpakking
Buis
Inverse hersteltijd (trr)
0 ns
Verpakking / doos
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
1200 V
Apparaatpakket leverancier
TO-247
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
30A