MSC050SDA070B
Productnummer DigiKey
MSC050SDA070B-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MSC050SDA070B
Beschrijving
DIODE SIL CARBIDE 700V 50A TO247
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 700 V 50A Through-hole TO-247
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MSC050SDA070B Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.5 V @ 50 A
Fabr.
Snelheid
Nul hersteltijd > 500mA (Io)
Verpakking
Buis
Inverse hersteltijd (trr)
0 ns
Verpakking / doos
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
700 V
Apparaatpakket leverancier
TO-247
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
50A