MSC050SDA170B
Productnummer DigiKey
150-MSC050SDA170B-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MSC050SDA170B
Beschrijving
DIODE SIL CARB 1700V 136A TO247
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 1700 V 136A Through-hole TO-247
EDA/CAD-modellen
MSC050SDA170B Modellen
Categorie
Inverse hersteltijd (trr)
0 ns
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
200 µA @ 1700 V
Verpakking
Buis
Capaciteit bij Vr, F
4450pF @ 1V, 1MHz
Verpakking / doos
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
1700 V
Apparaatpakket leverancier
TO-247
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
136A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 175°C
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.8 V @ 50 A
Basisproductnummer
Snelheid
Nul hersteltijd > 500mA (Io)