MSC360SMA120B
Productnummer DigiKey
150-MSC360SMA120B-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MSC360SMA120B
Beschrijving
MOSFET SIC 1200 V 360 MOHM TO-24
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 1200 V 11 A (Tc) 78W (Tc) Through-hole TO-247-3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MSC360SMA120B Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
3,14V @ 500μA (nom.)
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
21 nC @ 20 V
Verpakking
Buis
Vgs (max.)
+23V, -10V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
255 pF @ 1000 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
78W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1200 V
Type montage
Through-hole
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
TO-247-3
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
20V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
450mOhm @ 5A, 20V