MSC50DC70HJ
Productnummer DigiKey
150-MSC50DC70HJ-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MSC50DC70HJ
Beschrijving
BRIDGE RECT 1P 700V 50A SOT227
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Bruggelijkrichter Enkele fase Siliciumcarbide Schottky 700 V Chassismontage SOT-227 (ISOTOP®)
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.8 V @ 50 A
Fabrikant
Microchip Technology
Stroom - sper lekkage bij Vr
200 µA @ 700 V
Verpakking
Buis
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Type montage
Chassismontage
Type diode
Enkele fase
Verpakking / doos
SOT-227-4, miniBLOC
Technologie
Siliciumcarbide Schottky
Apparaatpakket leverancier
SOT-227 (ISOTOP®)
Spanning - piek sper (max.)
700 V
Basisproductnummer
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
50 A