MSC750SMA170SA
Productnummer DigiKey
150-MSC750SMA170SA-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MSC750SMA170SA
Beschrijving
MOSFET SIC 1700 V 750 MOHM D2PAK
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 1700 V 6 A (Tc) 63W (Tc) Opbouwmontage D2PAK-7
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MSC750SMA170SA Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
3,25V @ 100μA (nom.)
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
11 nC @ 20 V
Verpakking
Buis
Vgs (max.)
+23V, -10V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
184 pF @ 1000 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
63W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1700 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
D2PAK-7
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
20V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
940mOhm @ 2,5A, 20V