PD70201EVB47F
Productnummer DigiKey
549-PD70201EVB47F-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PD70201EVB47F
Beschrijving
EVAL BOARD FOR PD70201
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Categorie
Stroom - uitgang
4A
Fabrikant
Microchip Technology
Spanning - ingang
44V ~ 57V
Verpakking
Bulk
Topologie regelaar
Flyback
Status onderdeel
Actief
Frequentie - schakeling
100kHz ~ 500kHz
Hoofddoel
DC/DC voor speciale doeleinden, Power over Ethernet
Inhoud
Printplaat/-platen
Uitgangen en type
1 geïsoleerde uitgang
Gebruikt IC / onderdeel
PD70201
Vermogen - uitgang
47W
Basisproductnummer
Spanning - uitgang
12V