PIC10F200-E/MC
Productnummer DigiKey
PIC10F200-E/MC-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC10F200-E/MC
Beschrijving
IC MCU 8BIT 384B FLASH 8DFN
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 10F Microcontrollers IC 8-bit 4MHz 384B (256 x 12) FLASH 8-DFN (2x3)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC10F200-E/MC Modellen
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
RAM-grootte
16 x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Status onderdeel
Actief
Type oscillator
Intern
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Kernprocessor
PIC
Type montage
Opbouwmontage
Kerngrootte
8-bit
Apparaatpakket leverancier
8-DFN (2x3)
Snelheid
4MHz