PIC10F202-I/P
Productnummer DigiKey
PIC10F202-I/P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC10F202-I/P
Beschrijving
IC MCU 8BIT 768B FLASH 8DIP
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 10F Microcontrollers IC 8-bit 4MHz 768B (512 x 12) FLASH 8-PDIP
EDA/CAD-modellen
PIC10F202-I/P Modellen
RAM-grootte
24 x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Through-hole
Kerngrootte
8-bit
Apparaatpakket leverancier
8-PDIP
Snelheid
4MHz
Verpakking / doos
8-DIP (0,300", 7,62mm)