PIC10F206-E/MC
Productnummer DigiKey
PIC10F206-E/MC-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC10F206-E/MC
Beschrijving
IC MCU 8BIT 768B FLASH 8DFN
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 10F Microcontrollers IC 8-bit 4MHz 768B (512 x 12) FLASH 8-DFN (2x3)
EDA/CAD-modellen
PIC10F206-E/MC Modellen
RAM-grootte
24 x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
8-bit
Apparaatpakket leverancier
8-DFN (2x3)
Snelheid
4MHz