PIC10F206-I/MC is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Microchip Technology
Op voorraad: 0
Gegevensblad
PIC PIC® 10F Microcontrollers IC 8-bit 4MHz 768B (512 x 12) FLASH 8-DFN (2x3)
PIC10F206-I/MC
Productnummer DigiKey
PIC10F206-I/MC-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC10F206-I/MC
Beschrijving
IC MCU 8BIT 768B FLASH 8DFN
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC10F206-I/MC Modellen
RAM-grootte
24 x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Opbouwmontage
Kerngrootte
8-bit
Apparaatpakket leverancier
8-DFN (2x3)
Snelheid
4MHz