PIC10F220-I/MC
Productnummer DigiKey
PIC10F220-I/MC-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC10F220-I/MC
Beschrijving
IC MCU 8BIT 384B FLASH 8DFN
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 10F Microcontrollers IC 8-bit 8MHz 384B (256 x 12) FLASH 8-DFN (2x3)
EDA/CAD-modellen
PIC10F220-I/MC Modellen
RAM-grootte
16 x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Status onderdeel
Actief
Dataconvertors
A/D 2x8b
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
8MHz