PIC10F220-I/P
Productnummer DigiKey
PIC10F220-I/P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC10F220-I/P
Beschrijving
IC MCU 8BIT 384B FLASH 8DIP
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 10F Microcontrollers IC 8-bit 8MHz 384B (256 x 12) FLASH 8-PDIP
EDA/CAD-modellen
PIC10F220-I/P Modellen
RAM-grootte
16 x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Status onderdeel
Actief
Dataconvertors
A/D 2x8b
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Through-hole
Snelheid
8MHz
Apparaatpakket leverancier
8-PDIP
Randapparatuur
POR, WDT
Verpakking / doos
8-DIP (0,300", 7,62mm)