PIC10F320-I/P
Productnummer DigiKey
PIC10F320-I/P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC10F320-I/P
Beschrijving
IC MCU 8BIT 448B FLASH 8DIP
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 10F Microcontrollers IC 8-bit 16MHz 448B (256 x 14) FLASH 8-PDIP
EDA/CAD-modellen
PIC10F320-I/P Modellen
RAM-grootte
64 x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Status onderdeel
Actief
Dataconvertors
A/D 3x8b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Through-hole
Snelheid
16MHz
Apparaatpakket leverancier
8-PDIP
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
8-DIP (0,300", 7,62mm)