PIC10F320T-E/OT
Productnummer DigiKey
PIC10F320T-E/OTTR-ND - Tape & Reel (TR)
PIC10F320T-E/OTCT-ND - Cut Tape (CT)
PIC10F320T-E/OTDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC10F320T-E/OT
Beschrijving
IC MCU 8BIT 448B FLASH SOT23-6
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 10F Microcontrollers IC 8-bit 16MHz 448B (256 x 14) FLASH SOT-23-6
EDA/CAD-modellen
PIC10F320T-E/OT Modellen
RAM-grootte
64 x 8
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Status onderdeel
Actief
Dataconvertors
A/D 3x8b
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
16MHz