PIC10F322-I/MC
Productnummer DigiKey
PIC10F322-I/MC-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC10F322-I/MC
Beschrijving
IC MCU 8BIT 896B FLASH 8DFN
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 10F Microcontrollers IC 8-bit 16MHz 896B (512 x 14) FLASH 8-DFN (2x3)
EDA/CAD-modellen
PIC10F322-I/MC Modellen
RAM-grootte
64 x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Status onderdeel
Actief
Dataconvertors
A/D 3x8b
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
16MHz